Кандидаттардың тізімі

«Б» корпусының бос әкімшілік мемлекеттік лауазымдарына конкурс жариялау шеңберінде Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің конкурстық комиссиясының оң тұжырымына ие болған кандидаттар ТІЗІМІ

1. Инвестиция Комитеті Шет елдерден инвестиция тарту басқармасының басшысы – үміткер болмады.

2. Ішкі аудит қызметінің бас сарапшысы - Тусупбекова Умит Коянбаевна

3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Алматы қаласындағы Өкілдігі Саяси тобының үшінші хатшысы - Сейтимов Азамат Нурланулы

4. Сыртқы саяси талдау және болжамдау департаменті Ахуалдық орталығының (басқарманың) атташесі - Таукенов Руслан Аманкулович

5. Еуропа департаменті Батыс және Солтүстік Еуропа басқармасының атташесі (қызметкердің орнына, 06.07.2020 ж-ға дейін) - Мамырбаев Бак-Даулет Бакытулы

6. Консулдық қызмет департаменті Консулдық-құқықтық мәселелер басқармасының атташесі - Исагалиев Рустем Кайратович

7. Консулдық қызмет департаменті Паспорттық-визалық басқармасының атташесі - Бекишева Айна Кульмагамбетовна

8. Әкімшілік жұмыс және бақылау департаменті Бақылау және құжат айналымы басқармасының сарапшысы - Мархабаева Әсем Абайқызы

9. Ішкі аудит қызметінің сарапшысы - Абдинова Жумабкен Саукеновна


«Б» корпусының бос әкімшілік мемлекеттік лауазымдарына конкурс жариялау шеңберінде Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің конкурстық комиссиясының оң тұжырымына ие болған кандидаттар ТІЗІМІ

1. Америка департаменті директорының орынбасары – үміткер болмады.

2. Жалпыазиялық ынтымақтастық департаменті директорының орынбасары - Мирзатиллаев Анвар Мирзатиллаевич

3. Мемлекеттік протокол қызметі Арнайы рұқсат беру басқармасының басшысы - Булегенов Бакытжан Ергалиевич

4. Валюта-қаржы департаменті Бюджеттік жоспарлау және талдау басқармасының басшысы - Имашев Данияр Муратович

5. Сыртқы экономикалық саясат департаменті Экспорттық қызметті үйлестіру басқармасының кеңесшісі - Сарсембаев Анвар Серикович

6. Азия және Африка департаменті Шығыс және Оңтүстік Шығыс Азия басқармасының кеңесшісі - Айтбаев Нурженис Елеусизович

7. Жалпыазиялық ынтымақтастық департаменті Азиялық үнқатысу форумдары басқармасының кеңесшісі - Нұрсадыков Дархан Куанышевич

8. Сыртқы экономикалық саясат департаменті Талдамалық жұмыс басқармасының кеңесшісі - Медеуов Серікжан Рыскелдіұлы

9. Халықаралық ақпарат комитеті ҚР шетел мекемелерінің имидждік жобаларын жүзеге асыру басқармасының кеңесшісі - Сарыпбеков Ербол Мырзагелдіұлы

10. Көпжақты ынтымақтастық департаменті Гуманитарлық ынтымақтастық және адам құқықтары басқармасының бірінші хатшысы - Сабитова Салтанат Нурсагиевна

11. Мемлекеттік протокол қызметі Рұқсат беру басқармасының екінші хатшысы - Айтмагамбетова Сауле Сериковна

12. Сыртқы саяси талдау және болжамдау департаменті Талдау жұмыс басқармасының бас сарапшысы - Байсеитова Светлана Бағашарқызы

13. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ҚХР Үрімші қаласындағы Паспорттық-визалық қызметінің кеңесші-уәкілі - Аюбаев Асхат Мейрамұлы

14. Қазақстан Республикасының Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігіндегі Елшіліктің екінші хатшысы - Адильбеков Ануар Кайратович

Қосылған : 21.12.2018, 15:00, Өзгертілген : 5.12.2019, 11:25