Кандидаттардың тізімі

Жалпы конкурстың әңгімелесуіне жіберілген кандидаттардың тізімі:

2019 жылы 23-27 тамыз күндері сағат 10:00 – 18:30 аралығында 506 кабинетте әңгімелесу жоспарлануда.

Әңгімелесудің нақты уақыты мен күні әр үміткерге ҚР СІМ Адам ресурстары департаментімен жеке арызда көрсетілген байланыс телефонлар арқылы хабарланатын болады.

1.Қанатбекова Айдана Рәтханқызы;
2.Рахымбердиев Мереке Аскарович;
3.Мендебаев Улан Саматович;
4.Калиева Мираш Жумадильевна;
5.Сейтжанов Жасулан Султангалиевич;
6.Аманжолова Дана Тлеухоровна;
7.Ашимов Кабланбек Айтуганович;
8.Ержанов Шакен Дуйсенбайулы;
9.Велизаде Магомед Зохраб оглы;
10.Байжанова Ботагоз Ахзановна;
11.Туматаева Айгерім Еріктіқызы;
12.Алтынбай Рахымжан Нұрланұлы;
13.Қаймолдиев азат Бақбергенұлы;
14.Суюкова Марал Муратовна;
15.Орынбаев Жасулан Балабекович;
16.Абыхан Абылай Берікұлы;
17.Омарханова Айжан Бауыржанкызы;
18.Орынбек Анель Нурланқызы;
19.Темірбаев Жанаргүл Болатқызы;
20.Досымбетов Азиз Серикович;
21.Саденова Назира Розахуновна;
22.Бердыгалиева Газиза Бекенова;
23.Букесова Жулдыз Маратовна;
24.Нурманова Улболсын Кишкенеевна;
25.Асылбекұлы Қазыбек;
26.Кенжебек Айғаным Төлеуханқызы;
27.Әбеуов Арнат Төлеутайұлы;
28.Рахимжанова Гульнур Кумаровна;
29.Абдрахманова Жазира Искаховна;
30.Акказынов Айдар Макыбаевич;
31.Бекмаганбетова Адина Габитовна;
32.Турсунжанов Абылай Серикович;
33.Ахманова Айнур Болатовна;
34.Орынтай Нурдаулет Нуржанулы;
35.Тюзюльбаев Ермек Касымович;
36.Буламбаева Гульжан Турсынгалиевна;
37.Тұрысбек Нұрсәт Қанатұлы;
38.Бауржан Томирис Асылбековна;
39.Алтыбасаров Асан Ерланович;
40.Амирбекова Айдана Ержановна;
41.Еленов Айбар Даурович;
42.Айтжанова Дана Дархановна;
43.Әукен Бауыржан Ерланұлы;
44.Бейсембин Ержан Абайевич;
45.Кукеев Мейіржан Мухтарұлы;
46.Исаева Асем Амреевна;
47.Мерекеева Динара Арысқызы;
48.Шохитбай Дария Болатжанкызы;
49.Ерболатова Назерке Талгатқызы;
50.Жайчибек Эрикжан Берикулы;
51.Пазыл Айдана Ерболқызы;
52.Сатыбалдиева Айдана Асановна;
53.Омаров Даулет Бауыржанулы;
54.Асанова Айнұр Бекболатқызы;
55.Кеңес Қайыржан;
56.Волошина Валерия Васильевна;
57.Кашаганова Динара Адлетовна;
58.Изимова Руслана Изимовне;
59.Тлеужанов Улан Жасуланович;
60.Ерланқызы Айрайлым;
61.Асығат Абай Өкпешұлы;
62.Жанкин Адиль Аскарович;
63.Жангирбаев Даулет Турсынханович;
64.Корганбекова Гульден Тулеовна;
65.Бейсенбеков Каират Муратович;
66.Рашит Талгат Ержанович;
67.Мажитов Еркебулан Алебиевич.

Қосылған : 21.12.2018, 15:00, Өзгертілген : 21.08.2019, 17:55